نتایج جستجو برای عبارت :

دلم را می شکنند ؛ چرا ؟

انسان ها شبیه هم عمر نمی کنندیکی زندگی می کند یکی تحمّل!انسان ها شبیه هم تحمّل نمی کنندیکی تاب می آوردیکی می شکند!
انسان ها شبیه هم نمی شکنندیکی از وسط دو نیم می شوددیگری تکه تکه!تکه ها شبیه هم نیستندتکه ای یک قرن عمر میکندتکه اییک روز...!! 
LED ها که از دهه های گذشته در الکترونیک مورد استفاده قرار می گرفتند ، عموماً برای نمایش خاموش یا روشن بودن نمایشگرها در لوازم مولتی مدیا مورد استفاده قرار گرفتند. در حال حاضر LED ها به نحوی ساخته می شوند که نور را در جهت خاصی متمرکز می کند و به صورت چیپ های کوچکی هستند که معمولاً در داخل یک شیشه گنبدی شکل قرار می گیرند ودارای سایز چوب کبریت یا کمی بزرگ تر هستند و به سختی می شکنند.
ادامه مطلب
‌‌ اشتباهاتم را دوست دارم..آن ها همان تصمیماتی هستند که خودم گرفته امو نتیجه اش را هر چه باشد می پذیرماشتباهاتم را گردن کسی نمی اندازممی پذیرم که انسانم و اشتباه می کنمنه فرشته ام و نه شیطانو نه انسان کاملتا زنده ام برای انتخاب راه درست فرصت است..وقتی زمین میخورم ،بلند میشوم خود را می تکانم و ادامه می دهماشتباهاتم را دوست دارم….آنها حباب شیشه ای غرورم را می شکنندهر زمان به اشتباهاتم پی بردم بزرگتر شده ام
اشتباهاتم را دوست دارم…..آنها گران
یک خطای کوچک،
زنجیره ای از اعمال اشتباه را به دنبال
دارد...
تا این که سرانجام به یک مسئله ی بزرگ
تبدیل می شود.
آدم ها در مواجهه با «اشتباهِ خود» چند دسته اند:
    . اصولا اشتباه نمی کنند.
    . با آگاهی از خطای خود، به سرعت زنجیره را می شکنند.
    . صبر می کنند تا نتایج زیان بار آن به بار نشسته و آن موقع به فکر حلِ مسئله می افتند.
    . نتایج زیان بار این اشتباهات مکرر را دیده و در جواب تنها به بخت و اقبال خود ناسزا می گویند!
    . هیچ گاه از این اشتباه آگا
اغلب در مکان‌های عمومی بازی، بچه‌ها دچار بحث و چالش می‌شوند، وسیله‌های هم را می‌شکنند، پرتاب می‌کنند، خط‌خطی می‌کنند ، نوبت یکدیگر را رعایت نمی کنند و ... عموما والدینی را می‌بینید که در کسری از ثانیه وسط دو کودک نشسته و در حال میانجی‌گری‌اند. 
ادامه مطلب

ـ خــونـدنــش بــد نــیــس... ـ جغدی روی کنگره های قدیمی دنیا نشسته بود. زندگی را تماشا می کرد. رفتن و ردپای آن را. و آدم هایی را می دید که به سنگ و ستون، به در و دیوار دل می بندند.جغد اما می دانست که سنگ ها ترک می خورند، ستون ها فرو می ریزند، درها می شکنند و دیوارها خراب می شوند.
او بارها و بارها تاجهای شکسته، غرورهای تکه پاره شده را لابلای خاکروبه های کاخ دنیا دیده بود. او همیشه آوازهایی درباره دنیا و ناپایداری اش می خواند و فکر می کردشایدپر
تعداد زیادی از مسافران در خروجی شهر ها، خصوصا تهران، در صف طویلی هستند!
تعدادی دیگر، بخاطر فرار ار کرونا با نوشیدن الکل، جان خود را از دست دادند!
تعدادی دیگر اما ، با حماقت مثلا مقدس خود درب ورودی حرم مطهر را می شکنند!
کرونا دیر یا زود، رخت خواهد بست اما با این جماعت کج فهم ،کم اطلاع ، مدعی، و بدتر از همه بدتر تاثیر پذیر از رسانه های معاند، چکار باید کرد؟!

ناخن بخشی از دستگاه پوششی است که فاقد عصب یا خونرسانی است. بخش‌های دیگر این دستگاه پوست، مو و غشاء مخاطی هستند.
جدا از جاذبه آرایشی، ناخن‌ها وظایف دیگری نیز بعهده دارند از جمله کمک به بلند کردن اجسام با ایجاد تکیه‌گاه برای بافت انگشتان یا دست کاری اجسام و از همه مهم‌تر آن که ناخن‌ها سلامت عمومی بدن را بازتاب می‌دهند.
ناخن‌هایی که به راحتی می‌شکنند و ترک می‌خورند از مشکلات احتمالی تغذیه‌ای خبر می‌دهند. البته دلایل شکنندگی ناخن بسیار م
راهنمای استفاده از سرم ویتامین c

همه سرم های ویتامین C به طور مساوی ایجاد نمی شوند
این که آیا شما به دنبال ساده سازی روال مراقبت از پوست و یا تقویت آن هستید ، یک سرم ویتامین C ممکن است بلیط طلایی شما باشد. ویتامین C موضعی یک کارگاه چند منظوره است که می تواند پوست شما را محافظت ، ترمیم و تقویت کند.
اما ، مانند هر محصول ، همه سرمها برابر نیستند. مؤلفه هایی از قبیل نوع و غلظت ویتامین C ، لیست مواد تشکیل دهنده ، و حتی نوع بطری یا دستگاه پخش کننده مزای
تشخیص شکستگی استخوان
علی رغم سختی و استحکامی که استخوان های ما دارند، شکستگی استخوان گاهی اتفاق می افتد. اگر به استخوان ها فشار وارد کنیم مانند مداد خم می شوند و با زیادتر شدن این فشار، یا اعمال فشار ناگهانی، استخوان ها می شکنند. مثلا درصورتی که از میله ی بارفیکس رها شوید یا هنگام بازی کردن زمین بخورید، احتمال شکستگی استخوان هایتان وجود خواهد داشت
معمولا برای افراد غیر متخصص، تشخیص شکستگی استخوان کار سختی است، اما بهتر است زمانی که از شکست
همیشه همه جا حرف از کودک درون زده می شود...کودکی که باید همیشه بیدار باشد..اما مدتی است کودک درون من هم آغوش زن درونم شده است! حالا بار مسئولیت های زیادی بر دوش خود احساس می کند ..
زن درونم که بیدار شده، دیگر خودخواه نیست، دیگران را به خود مقدم می داند، تا غذا نپزد و ظرفها را نشودید وخانه را رفت و روب نکند،به کار های شخصی نمی پردازد...زن درونم عجیب موحودی است! درست است برای بیدار شدنش تاوان سنگینی دادم و دلی سنگ شده که شاید اثرش تا پایان عمر همراهم
استاد این بار با موضوع جدیدی درس انشاء را شروع کرد. او لیوانی را از کیف خود در آورد  به شاگردان نشان داد و گفت موضوع انشاء امروز این است. بعد ناگهان لیوان را به زمین زد و صدای مهیبی بلند شد و تکه های شیشه به این سوی و آن سوی پرت شد. همه شاگردان از این کار استاد متعجب شده بودند و سکوت همراه با ترسی ملایم فضای کلاس را در بر گرفته بود. انگاری زمان متوقف شده بود و همه در فکر عمیقی فرو رفته بودند. بعد استاد گفت حالا شروع کنید به نوشتن!
پس از مدتی مشخص شد
سلام 
بچه‌های اینجا یا اصلا نظر نمی دهند و اگر می دهند خصوصی. بجز خواهری که امروز نظراتی فرستاد و..... 
نظر پیشکش خودتان.
دوستی نوشته بیا وب من که دوستان باسوادی دارم! 
،،،عجب!
نوشته جوان! 
،،،،،آقای محترم من ۳۴ ساله هستم و ایام شباب از من گذشته.
،،،،چه بگویم ؟ واقعا.....
جالبست که به دنبال نظر گرفتن هم هستند. 
آقای محترم ، اصفهانی و استخدام دولت ؛ 
،،،،، تو چه میدانی از درد من ؟
اهمیتی نداره ، من اهمیت نمی دهم ولی دل نشکنید ، دائم هم از حدیث و غیره
سلام 
بچه‌های اینجا یا اصلا نظر نمی دهند و اگر می دهند خصوصی. بجز خواهری که امروز نظراتی فرستاد و..... 
نظر پیشکش خودتان.
،،،عجب!
نوشته جوان! 
سلام 
نظر پیشکش خودتان.
،،،عجب!
نوشته جوان! 
شهرهای اسلامی در درجۀ اول یک تعریف عدالت محور دارند شهری که طلاق در آن زیاد باشد اسلامی نیست 

شهری که خانۀ میلیاردی در آن ساخته شود اما آن طرف هزاران نفر حتی توانایی اجارۀ یک اتاق را نداشته باشند آن شهر اسلامی نیست حتی اگر در روز عاشورا همه جای آن سیاه پوش باشد 

شهری که در آن رباخواری زیاد باشد آن شهر اسلامی نیست حتی اگر همه جایش گنبد و مناره باشد 

شهری که در آن دو نفر عاشق نتوانند اتاقی اجاره کنند و ازدواج کنند آن شهر اسلامی نیست !

مد
کاش به جای پرداختن به حواشی ایجاد شده توسط سلبریتی ها ، جریان جبهه انقلاب ، چهره واقعی این قشر کریه الچهره را برای جامعه مشخص می کرد. راه مبارزه رسانه ای تماما واکنش نیست . بلکه باید همه مسایل پشت پرده افشا شود. از جمله : خط و مشی این افراد کجا وتوسط چه جریانی نگارش می شود؟ حامی مالی ، رسانه ای و حصار مصونیت انها کجاست؟ از جامعه بخواهیم چهره باطنی این اشباه الرجال را با چشم دل و ایمان بنگرند . ان وقت خواهیم دید لامذهبی ، لا قیدی ، ،بی اخلاقی چه بل

عبدالله حیرت زده به عبدالاعلی و ربیع نگریست، حالا تقریبا همه اهل بازار به گرد آنها جمع شده بودند. عبدالله گفت: آیا به راستی تو قصد کوفه کرده ای؟
عبدالاعلی گفت: و خوشحال می شوم اگر عبدالله در این سفر همراه من باشد ...

عبد الله گفت: وقتی بزرگان قومی صلاح مردم خویش را نمی دانند و به راحتی بیعت خود را با خلیفه می شکنند، از جوانان خام قبیله چه توقعی است؟

عبدالاعلی پاسخ داد، اما رو به جماعت. گفت:
چه باک از این که جوانان هدایت گر پیران شوند. هم شجاع
آنکه خم شود به دستگیری کمتر از خود، آنکه سر به زیر کند، تن به زیر کند، نه به سجده‌ی ترس و اوهام و عذاب،‌ نه چون بزدلان، که همچو دلیران تن فرو کشد به دستگیری آنکه نمی‌تواند، بهر او بهشت‌ها سر خم می‌کنند و آسمان‌ها دامن می‌شکنند و به رقص در می‌آیند و آغوش می‌گشایند.
آنکه عربده‌کشی کند، و دامن و پرچم این و آن آتش زند و عوعو و عرعر کند و از دیوارها بالا رود، ادّعا و تظاهر و زاهدی و بوزینگی کند،‌ چنین پست و حقیر و «گریزان» - چنان که دیدید و خواه
t.me/GRasad_org/2270
علیرضا پناهیان، استاد حوزه و دانشگاه:
در روایت هست که «حرف دل زنت را گوش بده تا او به تو علاقه پیدا کند.»؛ البته این روایت هم هست که «مردی که مطیع زنش باشد، ملعون است.». هر دو روایت را داریم، شنونده باید عاقل باشد.
اگر زن جای مرد را بگیرد و بخواهد بر مرد فرماندهی کند و مرد از سر عجز، ترس یا فرار از دردسر، از زن اطاعت کند، مرد ملعون است؛ نه اینکه فقط خدا از او بدش بیاید، نه! این مرد پیش زن خودش هم محبوب نخواهد بود. فرزندان بدی هم بار خوا
t.me/GRasad_org/2270
علیرضا پناهیان، استاد حوزه و دانشگاه:
در روایت هست که «حرف دل زنت را گوش بده تا او به تو علاقه پیدا کند.»؛ البته این روایت هم هست که «مردی که مطیع زنش باشد، ملعون است.». هر دو روایت را داریم، شنونده باید عاقل باشد.
اگر زن جای مرد را بگیرد و بخواهد بر مرد فرماندهی کند و مرد از سر عجز، ترس یا فرار از دردسر، از زن اطاعت کند، مرد ملعون است؛ نه اینکه فقط خدا از او بدش بیاید، نه! این مرد پیش زن خودش هم محبوب نخواهد بود. فرزندان بدی هم بار خوا
علامه مجلسی می گوید (( چه مصیبت و درد و عذابی از این الیم تر و جانسوزتر که تا چشم برزخی ات را بعد از مرگ باز می کنند ببینی که اندوخته یک عمرت خالی است و هیچ راهی برای بازگشتن و توشه برداشتن نیست.ببینی که از اعمالت خوب هایش قابل ارائه و پذیرش نیست، چه برسد به آنچه 
گناه و لغزش و زشتی است.
همه این ها در بدو ورود بر ملا میشود و خودش را به رخ می کشد و کمر انسان را می شکنند.این همان چیزی است که ترازوی عدالت حضرت حق نشان می دهد و مطلقا قابل تردید و تشکیک ن
حدس می زنم همه چیز دیگر تمام شده باشد. جایی برای جبران نیست.شرایط هیچ کدام از ما به آن چه که بود باز نمی‌گردد. از این آرزو که برای همیشه کنار هم باشیم گذشته‌ام. نه فقط زندگی‌ها و مشغولیت‌هامان دیگر با هم نمی‌خواند، می‌خواهد ازدواج کند و کسان دیگری را بیشتر از من دوست دارد، به نظرم سبکبالی فیلسوفانه‌اش را هم یک جایی در این چهار سال گم کرده. دلم برای عدالتفر می‌سوزد، قلب زیبایی دارد. اگر چه تفاوتهامان بسیار باشد، اما تنها دیدنش چیزی را در م
لبخند می‌زنم و کتاب را روی سینه‌ام می‌گذارم، جایی نزدیک قلبم. به این فکر می‌کنم که عاشق‌تر از همیشه‌ام و عشق کافی نیست؟
می‌نشینم و کاغذم را برمی‌دارم. قلم را توی دستم می‌گیرم و روی کاغذ می‌گذارم و... 
هیچ. 
هیچ. 
و به این نتیجه رسیده‌ام که تا "حس نکنی" نمی‌توانی بنویسی. قلم را برمی‌دارم و دوباره می‌گذارمش روی کاغذ. خط می‌خورد و نمی‌نویسد. کلمه‌های توی سرم خط نمی‌شوند، اشک می‌شوند و می‌ریزند روی کاغذ. صدایش را می‌شنوم که بی‌خیالِ هل
حدس می زنم همه چیز دیگر تمام شده باشد. جایی برای جبران نیست.شرایط هیچ کدام از ما به آن چه که بود باز نمی‌گردد. از این آرزو که برای همیشه کنار هم باشیم گذشته‌ام. نه فقط زندگی‌ها و مشغولیت‌هامان دیگر با هم نمی‌خواند، می‌خواهد ازدواج کند و کسان دیگری را بیشتر از من دوست دارد، به نظرم سبکبالی فیلسوفانه‌اش را هم یک جایی در این چهار سال گم کرده. دلم برای عدالتفر می‌سوزد، قلب زیبایی دارد. اگر چه تفاوتهامان بسیار باشد، اما تنها دیدنش چیزی را در م

چمدان جنس هارد  بهتر است یا سافت ؟ آیا چمدان‌های هارد نمی‌شکنند؟
چمدان‌هایی که ما امروزه از آن‌ها برای سفر استفاده می‌کنیم به دو نوع چمدان‌ سافت (soft) یا چمدان هارد(hard) تقسیم می شوند:
چمدان‌های سافت ( soft ) یا پارچه ای:  یکی از بیشترین چمدان ‌های که امروزه از آن‌ها استفاده می‌شود چمدان ‌های پارچه ای است.جنس آن ها معمولا" پلی استر(polyester) یا تفلون (Teflon) یا نایلون(Nylon)  است که بعضی اوقات برای زیبایی بیشتر از تکه های چرم برای طراحی چمدان ا
در خوابی آرام هم سان مردن. برای نبودن، در کنار خواستن نفس می کشیدم برای خواندن. بر روی چمن های که دیگر رنگِ زندگی نداشتن برای زندگی کردن، دراز کشیده بودم. در تنهایی حبس بودم اما به دنبال راه فراری نبودم. به کجا فرار کنم؟! همه، در همه جا، در تنهایی هستند. خورشید تنها هست، ماه تنها هست و زمین از همه مصیبت آورتر بیگانگانی بر روی خود دارد که سکوتِ تنهایی اش را می شکنند. شما می دانید رهایی کجاست؟! یا مثل من تن به ذلت تنهایی داده اید؟! چرا از لذت رهایی
خمیر کاغذ
نام فایل : خمیر کاغذ فرمت : .doc تعداد صفحه/اسلاید : 44 حجم : 46 مگابایت مروری بر روشهای تهیه خمیر کاغذخمیرسازی فرایندی است که به وسیله آن چوب به یک توده فیبری (لیفی) تبدیل می شود. به بیان دیگر، خمیرسازی فرایندی است که بر اثر آن پیوند های درونی ساختار چوب می شکنند. این کار را می توان ...
دریافت فایل
مادربزرگم آلزایمر داشت. هیچ کسی را نمی‌شناخت. حتا خودش را هم نمی‌شناخت. همه چیز از یادش رفته بود. حتا راه رفتن هم از یادش رفته بود. مثل بچه‌ای تازه متولد شده احتیاج به مراقبت داشت. مادربزرگم وقتی که مرد سنی نداشت. هفتاد و پنج سالش بود. بدون هیچ گونه بیماری دیگری، نه دیابت، نه فشار خون، نه مشکل قلبی عروقی و نه هیچ مشکل دیگری به جز فراموشی. مادربزرگم نمی‌دانست کیست؟ کجاست؟ اطرافیانش آشنا هستند؟ غریبه اند؟ مادربزرگم عذاب می‌کشید و عذاب می‌دا
مادربزرگم آلزایمر داشت. هیچ کسی را نمی‌شناخت. حتا خودش را هم نمی‌شناخت. همه چیز از یادش رفته بود. حتا راه رفتن هم از یادش رفته بود. مثل بچه‌ای تازه متولد شده احتیاج به مراقبت داشت. مادربزرگم وقتی که مرد سنی نداشت. هفتاد و پنج سالش بود. بدون هیچ گونه بیماری دیگری، نه دیابت، نه فشار خون، نه مشکل قلبی عروقی و نه هیچ مشکل دیگری به جز فراموشی. مادربزرگم نمی‌دانست کیست؟ کجاست؟ اطرافیانش آشنا هستند؟ غریبه اند؟ مادربزرگم عذاب می‌کشید و عذاب می‌دا
قلب جغد پیر شکست
جغدی روی کنگره های قدیمی دنیا نشسته بود. زندگی را تماشا میکرد. رفتن و ردپای آن را. و آدمهایی را می دید که به سنگ و ستون، به در و دیوار دل می بندند. جغد اما می دانست که سنگ ها ترک می خورند، ستون ها فرو می ریزند، درها می شکنند و دیوارها خراب می شوند. او بارها و بارها تاجهای شکسته، غرورهای تکه پاره شده را لابلای خاکروبه های کاخ دنیا دیده بود. او همیشه آوازهایی درباره دنیا و ناپایداری اش می خواند و فکر می کرد شاید پرده های ضخیم دل آدمه
تاریخ نه دید نه می بیند نه خواهد دید مردمان سرزمینی را که به حکومتش اجازه دهد با او از یک کره اسب یک روزه (چهار صد میلیون تومان) و یک شماره تقریباً روند (هشت صد میلیون تومان) به مراتب مراتب مراتب مراتب پست تر و خوارتر و بی ارزش تر و ذلیل تر نگاه کند و پذیرش صد در صدی فقر و فلاکت مردمش، توسط مردمش بزرگ ترین افتخار او باشد
مردمی که اتومبیلی را، گاری ای را، دوچرخه و موتور سیکلتی را، پرایدی را، پیکانی را، تکه خاکی در دوووووووووورترین نقطه ی خشک و بی
کامپوزیت های الیاف طبیعی مصرفی در قطعات خودروها علاوه بر داشتن حداقل خواص مکانیکی، از رفتار شکست بسیار خوبی برخوردار هستند. این کامپوزیت ها به صورت غیر ناگهانی و تدریجی می شکنند و همچنین در حین تصادفات، کمتر لبه های تیز و برنده که سرنشین خودرو را زخمی کند تولید می کنند. این کامپوزیت ها به طور خلاصه نسبت به مواد متداول از خواصی مناسب زیر برخوردارند: 
1) سطح نهایی بسیار صاف و نرمی دارند. 
2) ظاهر آنها بسیار بهتر از پلاستیک های ارزان قیمت است. 
3)
"مردم""ما طرف مردم مان هستیم""سمتی می ایستیم که مردم ما ایستادند"چقدر این روزها استفاده از عبارت های مردم و طرف مردم و سمت مردم، زیاد شده است و هر کسی که بخواهد برای نظری که دارد پناهی پیدا کند، دیواری کوتاه تر از مردم نمی بیند.اما از قدیم گفتند «طبل تو خالی صداش بلنده».مردمی که این افراد از آنها دم می زنند دقیقا کدام مردم اند؟ چه کسانی هستند و کجا زندگی می کنند؟ چند درصد جامعه اند؟وقتی که سیاست برای شان اهمیت پیدا می کند تمام تلاش شان را می کنن
برای کاهش ترک های روی بدن، علاوه بر این که باید به طور مداوم پوست را آب رسانی کرد، موادی را نیز باید استفاده نمود که باعث احیای پوست و تولید کلاژن می شوند. معمولاً ترک های پوستی روی شکم، سینه، بازو، باسن و ران ایجاد می شوند. این ترک ها زمانی ایجاد می شوند که پوست بیش از حد باز می شود و بافت های عمیق کلاژن می شکنند. این ترک ها بسیار رایج هستند و بیشتر در دوران بارداری اتفاق می افتند. البته کاهش شدید وزن در دوران نوجوانی نیز می تواند عامل بروز ترک
ناخن بخشی از دستگاه پوششی بی‌روح بدن است. یا به اصطلاح دیگر فاقد عصب یا حس است. بخش‌های دیگر این دستگاه پوست، مو و غشاء مخاطی هستند.

آناتومی ناخن انگشت

صفحات حفاظتی که ناخن نامیده می‌شوند، انتهای انگشتان دست و انگشتان پا را می‌پوشانند. ناخن‌ها اساساً از کراتین که یک پروتئین درشت مولکول در مو و پوست است، تشکیل شده‌اند. ناخن‌ها از ماتریکس که زیر یک چین پوستی به نام کوتیکول قرار دارد و از لانولا (ماهک) که منطقه‌ای هلالی شکل در قاعده ناخن ا
بند نافم را می‌برند، برای نخستین بار پا به وطن خویش می‌گذارم، حمل بار تمام می‌شود. این نخستین دل بریدن را توی کله‌ام می‌کنند. مرد که گریه نمی‌کند فراموشم می‌شود، پشتم درد می‌کند‌. فلک این نخستین فلک کردن را رایگانم می‌دهد. یک قراری با من می‌بندند همیشه لازم نیست نخست گناهی مرتکب شوی تا تو را بزنند، گاه تو را می‌زنند تا گناهی مرتکب شوی. موهای دماغم بزرگتر می‌شوند و من از هر آن چه بادا باد و آب و هوا عوض کردن حالم به هم می‌خورد، از هر آن
وب‌سایت گجت نیوز: شکستن قولنج جزو عادت‌های غلطی محسوب می‌شود که بین مردم بسیار رایج است. قولنج شکستن آسیب‌های جبران ناپذیری را به بدن وارد می‌کند. در ادامه به بررسی این موضوع می‌پردازیم که قولنج چیست و شکستن آن چه عوارضی دارد؟
بسیاری از مردم با فشار آوردن به اجزای بدن همچون گردن، انگشتان دست، کتف و ستون فقرات کمر، قولنج خود را می‌شکنند و از شکستن قولنج خود لذت می‌برند. حرکات مفصلی و قولنج کردن مفاصل جزو اصلی‌ترین دلایل ایجاد صدا در اع
در این کلاس آموزش تایپوگرافی ، دانشجویان در پروژه های طراحی وب خود اصول کار با نوع و قلم ها را می آموزند.
محل کلاسهای عمومی: به صورت آنلاین از طریق WebEx تحویل داده می شود و اجرای آن را تضمین می کند. از هرجایی بپیوندید
اهدافدر مورد هدف تایپوگرافی اطلاعات کسب کنید.تفاوت بین قلم ها و حروف متن را بیاموزید.قوانین تایپوگرافی و اینکه چگونه متخصصان قوانین را می شکنند ، بیاموزید.در مورد ملاحظات پیروی از بخش 508 اطلاعات کسب کنید.بیاموزید که چگونه نوع را ج
شیرینی کره‌ای مربایی از شیرینی‌های خوش‌مزه‌ای است که با کمی حوصله می‌توان آن را در منزل درست کرد.

شیرینی کره‌ای طعم خوبی دارد و اکثر  افراد آن را می‌پسندد. حال اگر به این شیرینی مربا هم اضافه شود، یک  شیرینی بی‌نظیر است که با چای یا هر نوشیدنی دیگری حسابی میچسبد. شیرینی کره‌ای مربایی را می‌توانید با هر مربایی که دوست دارید، درست کنید.
مواد لازم:
کرۀ سرد: سه‌چهارم فنجان
شکر: نصف فنجان
آب: 2 قاشق غذاخوری
مربا: 2 قاشق غذاخوری
وانیل: یک و
صندوق صدقات فلزی

صندوق های فلزی در دو نوع هستند 
صندوق های فلزی ایستاده
صندوق های فلزی رو میزی
در پایین ،در قسمت توضیحات محصول می توانید اطلاعات کافی در مورد صندوق صدقات فلزی بدست آورید
بهار پلاست با بیش از 45 سال سابقه درخشان در زمینه تولید انواع صندوق صدقات فلزی ، صندوق صدقات پلاستیکی ، چوبی،پلکسی و… افتخار همکاری با بسیار زیادی از خیریه ها و سازمان های متعدد در کشور را داشته است بیان گذار این مجموعه آقای نجاریان می باشد.
صندوق های فلز
وایت برد های شیشه ای که امروزه استفاده از آنها بسیار متداول شده است، در طی فرایندی خاص تولید می شوند. این تخته ها در بسیاری از مراکز و مکان های اموزشی و اداری مورد استفاده قرار می گیرند.همچنین گلسبرد ها در رنگ بندی های مختلف برای دکوراسیون یا ابزار آموزشی استفاده می شود. 
باید گفت هر شیشه ای برای گلسبرد ها مناسب نیست. گلسبرد ها باید طی فرایند های مختلف و بر اساس اصولی خاص در کارخانه ها و کارگاه ها تولید شوند.
شیشه به دلیل جنس و ماهیتی که دارد،
هربار که می‌روم بیرون، متوجه می‌شوم که چقدر این شهر چیزی ازش باقی نمانده است. احساسِ دلتنگی و غربتی که با هر قدم توی این شهر بیشتر در وجودت ریشه می‌دواند. انسان چقدر در برابر احساسِ غربت و دلتنگی بی‌دفاع است. چقدر در برابر تنهابودگی بی‌دفاع است. به این فکر می‌کنم که از کِی تا حالا من این‌قدر تنها شدم. یادم می‌آید این شهر هنوز وقتی تو بودی زنده بود. وقتی بودی و حرف می‌زدی، بودی و می‌رفتی و می‌آمدی، بودی و سرِ سفره می‌نشستی، بودی و می‌گفت
بسم الله
نتیجه بحث تدبر
از کجا بفهمیم داریم اعلام برائت از ذات فرد رو میکنیم یا فعل اون رو ؟؟؟؟
*باید دید  نگاه ما به اون فرد چطور هست اینکه میخوایم این عیب در شخص از بین بره یا نه ؟ اینکه ازش متنفر میشیم یا نه . انبیاء به هیچ وجه از کسی متنفر نمیشدند .
تفاوت همز و لمز با امر به معروف و نهی از منکر
در عیب جویی و همز و لمز ما خود شخصیت فرد رو مورد نقد قرار میدیم ولی در امر به معروف اون عمل هست که نقد میشه .
هر جا ایرادی رو از طرف گرفتی که باورت این بود
بچه که بودم مثل خیلی از بچه‌های دیگر، دلم می‌خواست زودتر بزرگ بشوم. کفش‌های تق‌تقی مامان را می‌پوشیدم و از اینکه شبیه آدم‌بزرگ‌ها می‌شدم، حال خجسته‌ای به من دست می‌داد. عمر این دل‌خواستن اما کوتاه بود؛ چون هرچه جلوتر می‌رفتم بیشتر می‌فهمیدم که دنیای آدم‌بزرگ‌ها خیلی هم جالب نیست. آن‌ها حسابی سرشان توی حساب و کتاب و دودوتاچهارتا است، مدام باهم قهر می‌کنند و برای اینکه پول‌های بابای فوت‌شده‌شان را به چنگ بیاورند، سر همدیگر را م
یکی از بزرگترین ترس های متقاضیان جراحی لاغری، بازگشت وزن است. از آنجایی که بیشتر بیماران در مسیر کاهش وزن، برخی مواقع رژیم لاغری خود را می شکنند، این ترس کاملا قابل درک است همانطور که می دانید افراد مبتلا به چاقی و اضافه وزن؛ بارها توانسته اند وزن خود را بیش از ۱۵ کیلوگرم کاهش دهند، اما متاسفانه به مرور زمان حتی بیش از این میزان وزن اضافه کرده اند.
 اما می توان گفت تا زمانی که بیمار از دستورالعمل های پزشک پیروی کند، امکان بازگشت وزن وجود نخو
اینجا سال ها روی هم رفته خیلی به یاد نمی ایند این فقط روز هاست که توی ذوق من که انسان دقیقی نیستم میزند توی این دخمه آنقدر که دیگران می گویند زندگی کردن سخت نیست شب می آید و گاهی اوقات صبح،  شاید هم از کناذ پنجره سلول که گوشه شیشه اش بریده شده بشود غروب خورشید را تماشا کرد من که هر روز میل ام به این کار بیشتر میشود. گاهی اوقات با خود می اندیشم که چگونه شیر آب مبال را باز کنم که متفاوت باشد یا شبیه شیر آب باز کردن فلان هنر پیشه در فلان فیلم باشد خی
اگر قصد خرید سشوار داشته باشید ممکن است یک سری سوال شبیه دیگر برایتان پیش آید . در پی با ما باشید تا به مهم‌ترین معیارهایی که در بهترین مارک سشوار باید درنظر بگیرید , اشاره کنیم . ایجاد یون , توان و توان , گونه موتور و المنت سشوار از مهمترین مواقعی است که به دنبال قصد داریم شمارا با آنان آشنا کنیم .
ایجاد یون , خصوصیت جذاب سشوارهای تازه
احتمالاً سشوارهای تورمالین و آیونیک به گوشتان خورده باشد . قابلیت و
امکان ایجاد یون را می توان جدیدترین حادثه
کدام ریش‌سفیدی بود که جلوی پای من نیم‌خیز نشود؟چرا؟ چون سر آستینم نو بود!چرا؟ چون جیبم پر از سکه بود و سفره‌ام پر نان!
اما حالا جواب سلامم را نمی‌دهند.انگار که من را نجس می‌دانند!نجس هم هستم؛ این را خودم می‌دانم!برای اینکه محتاجم.
آدمِ محتاج، نجس است.این را خودم باور دارم.آدمِ پاک و مطهر فقط آن کسی‌ست که قدرت دارد، قدرت.
- محمود دولت‌آبادی - کلیدر
این روزها مردهای زیادی هستند که زیر این آفتاب سوزان و گرمای طاقت فرسا مشغول پول در آوردن از سن

نویسنده : اشکان ارشادی از کرمانشاه 
قبل از مقاله و موزیک شب یلدا ، اینرا بنویسم. 
بد نام کردن همیشه وجود داشته و بوسیله آدمیانی که « اکثرهم لا یعقلون ، اکثرهم لا یعلمون » و « اکثرهم فاسقون ، اکثرهم لا یشعرون » دنبال شده. 
متاسفانه خیلی‌ها بخاطر قصور خود دنبال مقصر می گردند . خیلی‌ها هم فراموش می‌کنند که : قضاوت کار خداست و بر مسند قضاوت می نشینند. هرکسی تا حدودی می تواند خودش و دیگران را سنگ محک بزند و این محک زدن در مورد خودش بهتر جوابگوست.
سقف ایرانیت پلاستیکی سفارش خرید
علاوه بر سقف های معمولی و نیز سقف های شیروانی، سقف های دیگری وجود دارند که به آن ها سقف ایرانیت پلاستیکی اطلاق می گردد. سقف ایرانیت پلاستیکی کاربردهای خاص مربوط به خود را دارد. به این گونه که از سقف ایرانیت پلاستیکی به جهت پوشش دادن سقف مکان های محدودی از جمله: حیاط خلوت، گلخانه، سوله، مراکز مختلف اداری- تجاری، استخر، پارکینگ اتومبیل ها و… به عنوان سایبان یا نورگیر مورد استفاده واقع می گردد تا علاوه بر اینکه
مردی میگفت: خانمم همیشه میگفت دوستت دارم. من هم گذرا میگفتم منم همینطور عزیزم...
ازهمان حرفایی که مردها از زنها میشنوند و قدرش رانمیدانند. همیشه شیطنت داشت. ابراز علاقه اش هم که نگو..آنقدر قربان صدقه ام میرفت که گاهی باخودم میگفتم: مگر من چه دارم که همسرم انقدر به من علاقمند است؟ یک شب کلافه بود، یا دلش میخواست حرف بزند.میدانید همیشه به قدری کار داشتم که وقت نمی‌شد مفصل صحبت کنم، من برای فرار از حرف گفتم: میبینی که وقت ندارم، من هرکاری میکنم بر
کلمات
نقاشی چیزهایی هستند که نامشان را نمی‌دانم.
- / - / -»

تو آن بتی
که پیش قامتت می‌شکنند
تبرهای خیال من
- / - / -»

روح پرنده امّا
در قفسِ تنگ می‌شود
وقت مرگ
- / - / -»

خوابیدن مرد سیاهپوش
زیرسایه درخت
 حیرت انگیز بود،
برای او که تمام عمر
به گسترۀ سیاهی سایه‌اش بر زمین، خیره بود.
- / - / -»

نسیمی می‌گذرد از چهرۀ من
لبخندی می‌شود برای تو،
امّا
غریبانه رخت می‌بندد و
می‌گذرد.
- / - / -»

خفه شوید ای همه سایه‌های بی درد!
گریه‌های درد مادری که
جنین‌
عزیزان من سلام!
ان شاءالله بلای سرماخوردگی، آنفلوانزای پاییز گذشته و ویروس کرونا از شما و خانواده هاتون دور باشه!

آدم بعضی وقت ها موقع گشت و گذار مجازی، خبرهایی رو می شنوه و مطالبی رو می خونه که نمی فهمه؛ این آقا یا خانم نویسنده دقیقا با چه کسی دشمنی داشته که اینطور به پر و پای همه پیچیده؟!!

توی این روزهایی که خیلی از پزشکان و پرستاران و کارکنان بیمارستان ها و درمانگاه ها بنا، بر وظیفه و شغلشون با بیماران مبتلا به کرونا در تماس هستند و این
رئیس‌‌جمهور حول و حوش ساعت نه و نیم-ده در کاخ سعدآباد که نزدیک خانه‌اش است، پیدایش می‌شود. امروز کمی خسته است. نیاز دارد کمی استراحت کند. به کنار دریای خزر می‌رود و قدم می‌زند، در حالی که تهران یک هفته به علت آلودگی هوا تعطیل است. آقایی دارد آن بغل چرت می‌زند، انگار نعمتی وزیر سابق صنعت و معدن است. یک نفر دیگر دارد داد می‌زند و میکروفون خبرنگار را گرفته و می‌خواهد زمین بزند، عباس آخوندی است که پرخاش می‌کند:«شما حرفه‌ای نیستید و از خبرنگ
146-  و من کلام له (علیه السلام)> و قد استشاره عمر بن الخطاب فی الشخوص لقتال الفرس بنفسه <إِنَّ هَذَا الْأَمْرَ لَمْ یَکُنْ نَصْرُهُ وَ لَا خِذْلَانُهُ بِکَثْرَةٍ وَ لَا بِقِلَّةٍ وَ هُوَ دِینُ اللَّهِ الَّذِی أَظْهَرَهُ وَ جُنْدُهُ الَّذِی أَعَدَّهُ وَ أَمَدَّهُ حَتَّی بَلَغَ مَا بَلَغَ وَ طَلَعَ حَیْثُ طَلَعَ وَ نَحْنُ عَلَی مَوْعُودٍ مِنَ اللَّهِ وَ اللَّهُ مُنْجِزٌ وَعْدَهُ وَ نَاصِرٌ جُنْدَهُ وَ مَکَانُ الْقَیِّمِ بِالْأَمْر
سوالات علوم ششم درس سوم
سوالات درس 3 علوم ششم با جواب (کارخانه ی کاغذ سازی)

درس سوم علوم ششم ابتدایی با موضوع کارخانه ی کاغذ سازی میباشد . شما میتوانید در این مطلب سوالات درس 3 علوم را همراه با پاسخنامه دریافت نمایید.
سوالات علوم ششم درس سوم
1. کدام فلز برای ساخت کارخانه ی کاغذ سازی به طور گسترده استفاده می شود ؟پاسخ: آهن
2. چه قسمت هایی از کارخانه ی کاغذ سازی از آهن ساخته شده است ؟پاسخ:1) دستگاه چوب خرد کن 2) سرند 3) دیگ خمیر سازی 4) غلتک ها
3.چهار ویژ
بعد از سه روز جاده‌های روستا را باز کرده بودند. سر صبح بولدوزر آورده بودند و جاده‌های آسفالت روستا را برف‌روبی کرده بودند. کلی به راننده‌ی بولدوزر شیتیل داده بودند و او را از جاده‌ی اصلی آورده بودند به جاده‌های روستا.
خیلی از درخت‌ها تاب نیاورده بودند و زیر بار برف خم شده بودند. تمام شالیزارها تا به انتها، تا جایی که چشم کار می‌کرد یکدست سفید بودند. قد برف تا سینه می‌رسید. توی راه‌باریکه‌ها و پاکوب‌ها همه با چکمه رفت و آمد می‌کردند. خی
اگر قصد خرید سشوار داشته باشید ممکن است چند سوال شبیه دیگر برایتان پیش آید . درپی با ما باشید تا به مهم‌ترین معیارهایی که در خرید سشوار باید درنظر بگیرید , اشاره کنیم . ساخت یون , توان و توان , دسته موتور و المنت سشوار از مهم‌ترین مواقعی است که به دنبال قصد داریم شما‌را با آنها آشنا کنیم .
ایجاد یون , خصوصیت جذاب سشوارهای نو
احتمالاً سشوارهای تورمالین و آیونیک به گوشتان خورده باشد . امکان ایجاد یون را می توان جدیدترین رخداد در سشوارها دانست . س
تابلو مغازه
تابلو مغازه معرف برند یا نوع کسب وکار شما در مکان کسب برای رهگذارانی که از مقابل مغازه شما در حال عبور و مرور هستند . تابلو مغازه در گذشته به صورت تابلو فلکسی یا پلکسی گلاس بدون نور و صرفا با نصب یک بنر ساده بر روی یک قاب فلزی صورت می گرفت اما با پا گذاشتن دستگاه چلنیوم ساز به عرصه تابلوسازی دیگر تابلوهای تبلیغاتی مانند گذشته بی روح و ساده در حد چند نوشته نیستند بلکه به صورت حروف برجسته و با نورپردازی به شیوه های مدرن چشم نوازی می
تابلو مغازه
تابلو مغازه معرف برند یا نوع کسب وکار شما در مکان کسب برای رهگذارانی که از مقابل مغازه شما در حال عبور و مرور هستند . تابلو مغازه در گذشته به صورت تابلو فلکسی یا پلکسی گلاس بدون نور و صرفا با نصب یک بنر ساده بر روی یک قاب فلزی صورت می گرفت اما با پا گذاشتن دستگاه چلنیوم ساز به عرصه تابلوسازی دیگر تابلوهای تبلیغاتی مانند گذشته بی روح و ساده در حد چند نوشته نیستند بلکه به صورت حروف برجسته و با نورپردازی به شیوه های مدرن چشم نوازی می
حسام حسین‌زاده

امسال یکی از برنامه‌هایی که در طول تابستان برای روزهای ابتدایی سال تحصیلی طراحی کردیم این بود که به هریک از دانش‌آموزان در همان یکی دو روز نخست سال فرصتی داده شود تا پشت میز معلم بنشینند و دربارۀ خودشان صحبت کنند تا امکانی برای آشنایی بچه‌ها باهم و البته آشنایی ما با بچه‌ها باشد. قرار بود در طول صحبت هر دانش‌آموز، معلم نیز پشت میز او بنشیند. دربارۀ جزئیات مطالب صحبت چندانی نکردیم و به نتیجۀ واحدی نرسیدیم، برایمان مهم ب
ناخن‌های زیبا و سالم، نشان‌دهنده سطح سلامت جسم هستند.
ناخن‌های‎تان مدام می‌شکنند؟ اول علت شکستن ناخن‎ها را بیابید و بعد با رعایت نکات ساده از این اتفاق جلوگیری کنید.
ناخن شکسته معمولاً با استرس جسمی، فقر مواد مغذی، یا سایش و پارگی ایجاد می‌شود. ناخن‌های شکسته می‌تواند یک مشکل باشد، به‌خصوص اگر با دست‌های‎تان کار می‌کنید. اگرچه شکستگی و شکننده بودن ناخن‌ها کاملاً طبیعی و گاهی اجتناب‌ناپذیر هستند، اما راه‌هایی وجود دارند که شما م
هر یک از ما در جستجوی خویشتنیم. جامعه نیز جستجوگر خویشتن است. جامعه جستجوگر امروز راه درازی را پشت سرگذاشته است.
انقلاب که شد، آرزومند بود. جامعه آرزومند گرم است و پر آشوب. آرزوها تنوع دارند، اما آرزومندها، با همه تفاوت‌هاشان به فرداهای دور می‌اندیشند. از حال و اوضاع زندگی کوتاه مدت فردی‌شان غفلت می‌کنند. غرق رویاهای جمعی زندگی می‌کنند. انقلاب که پیروز شد، روحانیون و روشنفکران و فعالان پرسابقه، جامعه را هدایت‌پذیر می‌خواستند. هر کس از
هر یک از ما در جستجوی خویشتنیم. جامعه نیز جستجوگر خویشتن است. جامعه جستجوگر امروز راه درازی را پشت سرگذاشته است.
انقلاب که شد، آرزومند بود. جامعه آرزومند گرم است و پر آشوب. آرزوها تنوع دارند، اما آرزومندها، با همه تفاوت‌هاشان به فرداهای دور می‌اندیشند. از حال و اوضاع زندگی کوتاه مدت فردی‌شان غفلت می‌کنند. غرق رویاهای جمعی زندگی می‌کنند. انقلاب که پیروز شد، روحانیون و روشنفکران و فعالان پرسابقه، جامعه را هدایت‌پذیر می‌خواستند. هر کس از
حتما لازم نیست که پولدار باشید تا به عنوان فردی که خوب خرج می کند، به حساب بیایید.
خوب خرج کردن موضوعی درباره عادت ها و نه میزان درآمد است. افرادی که در خرج کردن پول درست عمل می کنند، همیشه به دنبال روشی هستند تا کمتر از چیزی که در می آورند، خرج کنند. در این نوشته که از وب سایت بیزینس اینسایدر گرفته شده، از افرادی متخصص و کسانی که در زمینه پس از اندار کردن مبالغ هنگفت و پردخت هزینه های خود موفق عمل کرده اند، نکاتی جمع آوری شده است.
برخی خرید ها
ربات ها روز به روز کوچکتر می شوند و از سایز های بزرگ به ربات های میکروسکوپی بسیار کوچکی رسیده اند که می توانند در بدن انسان قرار بگیرند و وضعیت سلامتی و جسمانی انسان ها را گزارش کنند. اخیرا، محققان دانشگاه MIT موفق به تولید ربات های میکروسکوپی شدند که می تواند در بدن انسان قرار گیرد و داده های سلامتی محیط اطراف خود را گزارش کند اما ساخت و تولید ربات ها بسیار سخت بود. اما به تازگی این تیم از مهندسان توانسته اند با استفاده از شکست گرافین که با نام
حسام حسین‌زاده

امسال یکی از برنامه‌هایی که در طول تابستان برای روزهای ابتدایی سال تحصیلی طراحی کردیم این بود که به هریک از دانش‌آموزان در همان یکی دو روز نخست سال فرصتی داده شود تا پشت میز معلم بنشینند و دربارۀ خودشان صحبت کنند تا امکانی برای آشنایی بچه‌ها باهم و البته آشنایی ما با بچه‌ها باشد. قرار بود در طول صحبت هر دانش‌آموز، معلم نیز پشت میز او بنشیند. دربارۀ جزئیات مطالب صحبت چندانی نکردیم و به نتیجۀ واحدی نرسیدیم، برایمان مهم ب
یکی از بزرگترین ترس های متقاضیان جراحی
لاغری ، بازگشت وزن است. از
آنجایی که بیشتر بیماران در مسیر کاهش وزن، برخی مواقع رژیم لاغری خود را می
شکنند، این ترس کاملا قابل درک است.
همانطور که می دانید افراد مبتلا به چاقی و اضافه وزن؛ بارها توانسته
اند وزن خود را بیش از ۱۵ کیلوگرم کاهش دهند، اما متاسفانه به مرور
زمان حتی بیش از این میزان وزن اضافه کرده اند شما میتونید با مراجعه پیش بهترین جراح لاغری در تهران این را درمان کنید.
خوشبختانه در کاهش وزن
دیوارهای سبز یا گرین وال غالباً از قطعات پیمانه‌ای که نگهدارنده ماده رشد هستند ساخته شده‌اند و آن‌ها را می‌توان بنا بر نوع پوشش رشد بکار رفته طبقه‌بندی کرد:
دیوار سبز با پوشش نرم
دیوارهای دارای پوشش نرم سیستم‌های نوع «خاک درون تاقچه» یا «خاک درون کیف» دارند. سیستم‌های دارای پوشش نرم بسته‌های خاک خود را در کیف یا مکانی مانند طاقچه دارند و سپس بر روی دیوار نصب می‌شوند.
لازم است که پوشش این سیستم‌ها حداقل یکبار در سال در مکان‌های خارجی
بسم الله الرحمن الرحیم

دوستانی در اطراف خود دارم که وقتی فلان استارت‌آپ شکل می‌گیرد
و به موفقیت می‌رسد می‌گویند:‌ «این ایده خیلی وقت پیش به ذهن من رسیده بود. تازه
آن را آماده هم کرده بودم!» و وقتی از آن‌ها می‌پرسم چرا شروع به عملیاتی کردن
ایده نکردی،‌ پاسخ‌هایی از این قبیل می‌شنوم:‌ «کارهای واجب‌تری دارم»، «در زندگی
روزمره غرق شده‌ام و زمانی برای اجرا کردن ایده‌هایم ندارم» و «کار سختی است» و دلایلی
از این دست.
به نظرم مهم‌ترین دلای
برای طرفداران طبیعت‌گردی پیدا کردن مقاصدی بکر یک آرزوی دائمی است. آبشار ترز یکی از همین مقصدها است. برای بازدید از این جاذبه‌ی فوق‌العاده، می‌توانید با تور آبشار ترز همسفر شوید. این آبشار زیبا در منطقه‌ی شیرگاه قرار دارد.
ترز یکی از پرطرفدارترین مقاصد طبیعت‌گردی و جنگل پیمایی در شمال ایران است. برای رسیدن به این راز جنگل باید مسیری خیال انگیز را بپیمایید. این مسیر مانند خوابی سبک شما را به‌سوی آبشار هدایت می‌کند. خنکای هوای شمالی که با

تقویت ناخن‌ها برای داشتن ناخن‌هایی سالم و زیبا بسیار مهم است. گاهی عادت‌های غلط در سبک زندگی باعث می‌شود که ناخن‌های ما در معرض آسیب‌های مختلفی قرار بگیرند و زیبایی و سلامت خود را از دست بدهند. در ضمن، ناخن یکی از آن اعضای بدن است که از روی وضعیت سلامتی آن می‌توان به شرایط جسمانی پی برد. در واقع، داشتن ناخن سالم، نشانه‌ای از بدنی سالم است. ابتدا بهتر است بدانیم که ناخن محکم و سالم چه ویژگی‌هایی دارد و ناخن ناسالم را چطور می‌توان تشخیص
برای داشتن مژه‌های پرپشت و تقویت آن‌ها، می‌توانید به جای انجام کاشت و اکستنشن، از روش‌های طبیعی و بدون ضرر استفاده کنید.
مژه‌ها یکی از اجزای مهم چهره هستند که علاوه بر زیبایی خودشان، به زیباتر شدن چشم و صورت کمک بسیار زیادی می‌کنند. همچنین مژه‌ها علاوه بر زیبایی، یک عامل محافظتی هم محسوب می‌شوند که در فرایند پلک زدن به خارج شدن مواد خارجی از چشم کمک می‌کنند. در این مطلب مجله دلتا طرز تهیه یک سرم طبیعی برای تقویت مژه آورده شده است. با ما
فروش عمده نبات در تهران و سایر شهرستان ها در حجم بالا، قیمت بسیار مناسب و با کیفیتی مرغوب به صورت حضوری یا آنلاین از طریق فروشگاه اینترنتی سیمیشکا امکان پذیر می باشد.
گروه برنا، در زمینه فروش خشکبار و همچنین فروش عمده نبات در تهران و سایر نقاط ایران موفق بوده و در زمینه نبات چوبی و فروش نبات فله نیز جایگاه ویژه ای را نزد مشتریان خود به دست آورده است.
محصولات عرضه شده برای انواع نبات توسط فروشگاه اینترنتی سیمیشکا عبارتند از :
نبات شاخه سفید و
خیلی وقت بود منزل ما نیامده بودند. شاید چند سال. از دیدنشان خیلی خوشحال شدم. نسبتی نداریم ولی همسایه های قدیمی گاهی از فامیل نزدیکترند.  ما شاء الله دخترش قدی کشیده بود و خانمی شده بود برای خودش. وقتی گفت کلاس هشتم است باورم نمی شد. حیایش شبیه دهه شصتی ها بود تا دهه هشتادی ها. تا جایی که ما شناخت داشتیم،  پدرش  مرد اهلی نبود. باید به مادرش تحسین می گفتم به خاطر نوع تربیتش. البته اینکه حضرت زهرا سلام الله علیها در خطبه فدکیه عامل پاکدامنی را لقم
پاورپوینت نظریه رشد شناختی پیاژه دانلود پاورپوینت با موضوع نظریه رشد شناختی پیاژه، در قالب ppt و در 24 اسلاید، قابل ویرایش، شامل مراحل رشد پیاژه، شش خرده مرحله مرحله ی حسی – حرکتی، ویژگی های مرحله پیش عملیاتی، مرحله عملیات عینی 7 تا 11سالگی، آخرین مرحله رشد شناختی، تعامل موجود زنده با محیط، فرایند سازگاری، جذب، انطباق، فهرست منابع

دسته بندی
روانشناسی و علوم تربیتی

فرمت فایل
ppt

حجم فایل
238 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
24

دانلود پاورپوینت ب
تعریف پولبک در تحلیل تکنیکال
حتما اصطالح پولبک را در تحلیلهای تکنیکال و گفتار و نوشته های تحلیلگران شنیده یا دیده اید. اغلب افراد با شرایط صحیح شکل گیری پولبک در علم تکنیکال آشنا نیستند.
البته باید حق داد چرا که در غالب کتابها از معرفی صحیح این مبحث شانه خالی شده به همین دلیل تصمیم گرفتم یک مطلب جامع در این زمینه در بورس برای شما تهیه کنیم.
پولبک در یک جمله به بوسه خداحافظی معروف هست یعنی: سهم برای آماده شدن جهت صعود و یا نزول پرقدرت به خط رون
تغییر رنگ لمینت دندان و سه علت اصلی
این روزها از روکش های لمینت سرامیکی استفاده می کنیم که طبیعی تر به نظر می رسند و در برابر لکه گیری بسیار مقاوم هستند ، به این معنی که می توانید با خیال راحت قهوه ، چای سیاه بنوشید بدون اینکه بیش از حد نگران تغییر رنگ باشید. در حقیقت ، به دلیل اینکه بسیار سفید هستند ، بسیاری از افراد قبل از دریافت روکش های خود ، سفیدتر بقیه دندان خود را انتخاب می کنند تا یک رنگ مناسب داشته باشند.
با این گفته ، اگر روکش های شما ب

آرد برنج – طرز تهیه و خواصطرز تهیه آرد برنج

آرد برنج کلمه ای آشنا برای کدبانوها است. آن ها برای تهیه فرنی، شیرینی برنجی و غیره از آرد برنج استفاده می کنند. به خاطر خواص غنی شده ای که این ماده غذایی دارد، امروزه در بیشتر آشپزخانه و قنادی ها، جایگزین مواد دیگر شده است. همچنین تهیه آرد برنج خیلی سخت نیست و فقط نیاز به برنج های نیم دانه و شکسته و الک دارید یا می توانید آن را از بازار و فروشگاه ها تهیه کنید. بهتر است که در کنار آشنایی با طرز تهیه آ
❌ غر زدن ممنوع! حالا وقتِ سینما رفتن است..
عموم خانواده‌ها، نوجوانان و‌حتی کودکان گلایه دارند‌ که:چرا گاه #یکبار در سال هم، خانواده‌ها با فرزندانشان نمی‌توانند با خیال آسوده به تماشای یک فیلم سالم و جذاب در #سینما بنشینند؟گلایه‌ی به جایی‌ست
⚠️اما خب واقعا چرا؟
پاسخ ساده است:۱. فیلم سالم و‌قوی ساخته نمی‌شود( کوتاهی سینماگران)۲. معدود فیلم‌های سالم و‌ خوب، گاه با بی‌اعتنایی همین خانواده‌های همیشه شاکی، در فروش خود شکست می‌خورد و ای
بیماری روانی ASPD یا شخصیت ضد اجتماعی چیست؟
این واژه برای توصیف کسی است اختلال شخصیت ضد اجتماعی دارد، به کار می رود (ASPD - شخصیت ضد اجتماعی).این افراد احساسات دیگران را درک نمی کنند. آن ها اغلب قوانین را می شکنند یا بدون احساس گناه, مرتکب کارهای بد می شوند. افراد مبتلا به ASPD می توانند از " بازی های ذهنی " برای کنترل دوستان, اعضای خانواده, همکاران و حتی غریبه ها استفاده کنند همچنین ممکن است آن ها افرادی با درک و جذاب تلقی شوند. ​
چگونه فرد جامعه ستیز
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از روزیاتو :همه ما در برهه‌هایی از زندگی خود دست به دامن خرافه و آرزوهای غیرمنطقی می‌شویم که چندان هم بد نیست زیرا امید داشتن به برآورده شدن یک رویا کمک می‌کند تا دستیابی به آن آسان‌تر شود.
اما گاهی برخی از این باورهای عجیب، شکل عمومی به خود می‌گیرند و به یک رسم و سنت در کشوری بدل می‌شوند. از جمله عجیب‌ترین و البته جالب‌ترین رسوم مردم جهان را در آغاز سال نو می‌توان دید. بیشتر ما هنگام تحویل سال آرزوهای
15 آداب جذاب و بسیار جالب عروسی در سرتاسر دنیا
ازدواج یکی از مراسم های بسیار زیبا در سراسر دنیا است که این مراسم در کشورها و شهرهای مختلف دنیا بسیار متفاوت و جالب توجه می باشد. همچنین برخی از آداب جالب و جذاب عروسی وجود دارند که شاید برای سایر مردم در دیگر کشورها، جالب و عجیب و غریب باشد. در ادامه شما را با تعدادی از آداب عجیب و غریب عروسی در سراسر دنیا آشنا خواهیم نمود.
آداب جالب و جذاب عروسی در چین و کره
در کشور چین به هنگام بدرقه عروس، در کارو
پاور بانک EasyAcc 26،000 میلی آمپر ساعتبا داشتن یک چراغ قوه LED روشن و یک باتری عظیم 26000 میلی آمپر ساعت ، پاور بانک EasyAcc 26،000 برای مسافران و علاقه مندان به فضای باز بسیار عالی است. این پاوربانک چهار درگاه USB و دو ورودی Micro-USB (4A) را فراهم می کند که می توانند به طور همزمان کار کنند تا زمان شارژ را تا پنجاه درصد کاهش دهد. با استفاده از این پاور بانک می توانید حداکثر چهار دستگاه را به طور همزمان شارژ کنید.easyacc-26000 با ظرفیت بالا و قدرتاز نظر فناوری ، پاوربانک Easy
خطبه ۱۲۴ نهج البلاغه؛ ترجمه استاد حسین انصاریان ، خطبه در ترغیب یارانش به جهاد
فَقَدِّمُوا الدِّارِعَ، وَ اَخِّرُوا الْحاسِرَ، وَ عَضُّوا عَلَى الاَْضْراسِ فَاِنَّهُ اَنْبى لِلسُّیُوفِ عَنِ الْهامِ، وَالْتَوُوا فى اَطْرافِ الرِّماحِ فَاِنَّهُ اَمْوَرُ لِلاَْسِنَّةِ، وَ غُضُّوا الاَْبْصارَ فَاِنَّهُ اَرْبَطُ لِلْجَأْشِ وَ اَسْکَنُ لِلْقُلُوبِ، وَ اَمیتُوا الاَْصْواتَ فَاِنَّهُ اَطْرَدُ لِلْفَشَلِ، وَ رایَتَکُمْ فَلاتُمیلُوه
در تمامی
شهرهای کشور چین بر این سعی شده است که مدرنیته های نسل جدید را در کنار
یادگاری های دوران باستانی و تاریخی حفظ نمایند که البته در انجام این کار
تا به حال می توان گفت موفق بوده اند. نمونه ی آن هم محله هوتونگ در پکن
است. این محله ی کاملا تاریخی در وسط شهر پکن دقیقا جایی که تکنولوژی ها از
یکدیگر پیشی می گیرند یکی از با ارزش ترین نمادهای تاریخی چین می باشد که
هنوز هم زندگی در آن جریان دارد. در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق ی
در تمامی شهرهای کشور چین بر این سعی شده است که مدرنیته های نسل جدید را در کنار یادگاری های دوران باستانی و تاریخی حفظ نمایند که البته در انجام این کار تا به حال می توان گفت موفق بوده اند. نمونه ی آن هم محله هوتونگ در پکن است. این محله ی کاملا تاریخی در وسط شهر پکن دقیقا
جایی که تکنولوژی ها از یکدیگر پیشی می گیرند یکی از با ارزش ترین نمادهای
تاریخی چین می باشد که هنوز هم زندگی در آن جریان دارد. در ادامه با ما در
الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یک
حقایق تکان دهنده در مورد خانه های چوبی ضد زلزله :
حقایق زیادی در مورد خانه های چوبی ضد زلزله وجود دارد. می توان گفت که سازه های با چارچوب چوب مانند خانه های چوبی ضد زلزله ساخته می شود. کارشناسان ثابت کرده اند که خانه ها، کابین ها و دیگر سازه های چوبی دارای مزیت های خاصی در هنگام زمین لرزه هستند. تاریخ نشان داده است که حتی زلزله با شدت 6.8 ریشتر در هیوگا کن نامبا، ژاپن نتوانست خانه های چوبی این منطقه را از بین ببرد.
خانه های چوبی ضد زلزله و زمین لرز
#دوستان عزیزی که نماز و روزه و ختم قرآن قضای اموات(ره) برگردنشان میباشد می توانند با مراجعه به منوهای بالای صفحه وبلاگ وارد گزینه نماز و روزه استیجاری شوند واین دین بزرگ را از خود ساقط کنند..  /\   /\

124-  و من کلام له (علیه السلام)> فی حث أصحابه علی القتال <فَقَدِّمُوا الدَّارِعَ وَ أَخِّرُوا الْحَاسِرَ وَ عَضُّوا عَلَی الْأَضْرَاسِ فَإِنَّهُ أَنْبَی لِلسُّیُوفِ عَنِ الْهَامِ وَ الْتَوُوا فِی أَطْرَافِ الرِّمَاحِ فَإِنَّهُ أَمْوَرُ
۲۰اردیبهشت

همانطور که می دانید، کابل ها نقش مهمی در اتصال سیستم های مختلف و راه اندازی آنها دارند که باید در شرایط گوناگون، به درستی انتخاب شوند. در این مقاله با معرفی کابل های افشان و کابل های مفتولی، به تفاوت کابل افشان و کابل مفتولی اشاره خواهیم نمود.
کابل افشان
کابل افشان یا کابل انعطاف پذیر، کابلی است که بیش از یک سیم تک رشته افشان در آن بکار رفته است. هادی بکار رفته در کابل افشان از نوع فلز مس می باشد. همچنین عایق های بکار گرفته شده د
تاریخ، برزیل را با دو پدیده قهوه و
فوتبال می شناسد. پله، کافو، سوگراتس، روماریو و قهوه های ناب و خوش طعمی
که دنیا را قبضه کرده است. در کنار این پرچمداری ها، برزیلی ها خودرو هم
تولید می کنند، هر چند این خودروها به ماشین های آمریکایی، ژاپنی، اروپایی و
کره ای نمی رسد اما آن ها توانسته اند از همین بضاعت به صادرات هم برسند.
آنها دستی در تولید جنگ افزار و سلاح نیز دارند؛ البته این سلاح ها خیلی
ساده تر از نوع آمریکایی است.
هر گاه اسم فرانسه به میان

وسایل ممنوعه در هواپیما
اداره امنیت حمل و نقل قوانینی را اجرا می کند که گاها فکر می کنیم که آن ها غیرمنطقی هستند. زمانی که قصد داریم برخی از اشیاء را به داخل هواپیما ببریم مشاهده می کنیم که آن وسیله یا ممنوع بوده و یا به کلی خطر آفرین می باشد. بخشی از مشکل اینجاست که قوانین اداره امنیت حمل و نقل دائما در حال تغییر بوده و ممکن است از اینکه در مورد وسایل ممنوعه در هواپیما که همراه شما می باشد شگفت زده شوید زیرا هیچکس تاکنون از آن اطلاعی نداشته ا
وسایل ممنوعه در هواپیما
اداره امنیت حمل و نقل قوانینی را اجرا می کند که گاها فکر می کنیم که آن ها غیرمنطقی هستند. زمانی که قصد داریم برخی از اشیاء را به داخل هواپیما ببریم مشاهده می کنیم که آن وسیله یا ممنوع بوده و یا به کلی خطر آفرین می باشد. بخشی از مشکل اینجاست که قوانین اداره امنیت حمل و نقل دائما در حال تغییر بوده و ممکن است از اینکه در مورد وسایل ممنوعه در هواپیما که همراه شما می باشد شگفت زده شوید زیرا هیچکس تاکنون از آن اطلاعی نداشته اس

کامپوزیت بهترین گزینه برای بهبود زیبایی شناسی لبخند شخص هستند. بر خلاف ایمپلنت دندان ، می توان آنها را روی دندانهای موجود قرار داد و به همان اندازه هزینه ای ندارد. علاوه بر این ، اگرچه روکشهای لمینت نیاز به تغییر شدید و دائمی در ساختار دندان دارند ، بسیاری از انواع جدید ونیرها این کار را نمی کنند. اینها گزینه ای عالی برای بیمارانی است که دندانهای سالم و معمولاً در مورد آرایشی جزئی دارند.  در مورد دندان های کج "اگر دندان‌های شما فقط به میز
تعمیر لپ تاپ یکی از گجت های محبوب و پراستفاده این روزها است. ما تقریباً هر روز از آنها استفاده میکنیم، اما به ندرت به شیوه استفاده درست از آن فکر میکنیم. اما بی دقتی ما در مراقبت از لپ تاپ ممکن است در بلند مدت اثرات جدی بگذارد. در این مقاله لیست کارهایی را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت که در بلند مدت باعث نابودی لپ تاپ شما خواهند شد.

افزایش طول عمر لپ تاپ

1. حیوانات خانگی
نشستن گربه بر روی لپ تاپ ممکن است، عکس جالبی برای صفحه اینستاگرام شما با
لوله ها
pvc یکی از وسیع ترین تولیدات مصنوعی در دنیاست که نوعی پلیمر یا رزین می باشد و در نتیجه پلاستیک سفت تولید می شود شرکت پلیکا تولید کننده لوله های پی وی سی است و به همین علت لوله های پی وی سی به لوله پلیکا معروف اند و از این شرکت نام خود را برداشته اند. لوله‌ی پی وی سی یکی از محصولات پر مصرف برای لوله کشی ساختمان است و همچنین در تاسیسات ساختمان به کار می روند.لوله پلیکا در سیستم های آبیاری بالا و پایین زمین کشاورزی استفاده می شود و با لوله ه
ساکنان نوار غزه و کرانه باختری، مورد شدیدترین
حملات واقع می شوند: اسرائیل هر وقت دلش خواست، افرادی را دستگیر می کند و: آنها
را به به زندان می برد. پس ارتش غزه کجاست؟ 
نیروهای زیادی تحت عنوان: نیروی مقاومت دوره دیده اند، لباس فرم دارند و تمرین
های لازم را انجام می دهند، حتی به موشک انداز نیز مجهز هستند، ولی معلوم نیست چرا
به موقع، جلوی هجوم چند سرباز اسرائیلی را نمی توانند بگیرند؟ اسرائیلی ها هم
فهمیده اند که: هر کاری کنند کسی به آنها کاری ندار
چرا هرکسی از ننه اش قهر می کند، اپوزیسیون می شود؟ در عراق و لبنان و در خارج از کشور ایران، چرا اینهمه مخالف وجود دارد؟ جواب ساده اش این است که: تبلیغات آنها زیاد است نه تعدادشان. مثلا کل کسانی که در میدان التحریر عراق، شعار های ساختار شکن می دادند، نیم در هزار جمعیت عراق هم نمی شوند! ولی رسانه ها چنان تبلیغ می کنند که یعنی: 25میلیون جمعیت عراق، در میدان جمع شده اند. همین رسانه جمعیت زایرین سی میلیونی واقعی، در کربلا را اصلا نمی بینند! گرچه همه آن
چه ویتامین هایی برای مو و پوست مفید هستند؟زنی که حباب می کندبورسآیا شما از پوست خشک ، لب های ترک خورده یا موهای کسل کننده ناامید هستید؟ مکمل های غذایی طبیعی یا ویتامین های مو و پوست ممکن است پاسخی باشد که به دنبال آن هستید. اما اگرچه کمبود ویتامین برای پوست و مو در بازار وجود ندارد ، همه آنها به یک اندازه ایجاد نمی شوند.
بیایید بیوتین ، یکی از ویتامین های مو را که در بسیاری از مواد غذایی یافت می شود و به صورت مکمل به صورت مکمل در داروخانه ها و س
خدایا! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست، و شنواى دعایم باش آنگاه که می ‏خوانمت، و صدایم را بشنو گاهى که صدایت می کنم، و به من توجّه کن هنگامی که با تو مناجات می ‏نمایم، همانا به سوى تو گریختم، و در حال درماندگى و زارى در برابرت ایستادم، پاداشى را که نزد توست امیدوارم، آنچه را که در درون دارم می ‏دانى، بر حاجتم خبر دارى، نهانم را می شناسى، کار بازگشت به آخرت و خانه ابدی ‏ام بر تو پوشیده نیست، و آنچه که می خواهم به زبان‏ آرم، و خواهش خویش را ب
همه سیاستمداران می دانند که در تاریخ مشروطه، و قبل از ان چه خیانتها که به ملت ایران نشد! و چه استانهایی از ایران جدا شد. موضوع خاک و وسعت آن بحث مهمی است، ولی از ان مهمتر ساکنان این خاک ها هستند. وقتی که روسیه سابق برگرجستان یا آذربایجان، مسلط شد اولین کار انها پرده دریدن از پرده نشینان بود. آیا ناموس یک مسلمان یا یک شیعه، که به دست یک قزاق روسی یا انگلیسی، آلوده دامن می گشت، رگ گردن هیچ غیرتمندی متورم نمی شد؟ علی ع که حاکم بزرگترین کشور های دنی
هرآنچه باید راجع به سنگ کلیه بدانید
اگر تا بحال خودتان سنگ کلیه نداشته‌اید احتمال آنکه یکی از اطرافیان‌تان دچار این مشکل شده باشد کم نیست چرا که ایران در منطقه جغرافیایی با شیوع بالای سنگ قرار داشته و بر اساس آمار ۴.۵ میلیون نفر در کشور سابقه سنگ سازی کلیه دارند.
به گفته «عباس بصیری»، رئیس مرکز تحقیقات بیماری‌های کلیه هر ساله بیش از ۸۰ هزار نفر به جمعیت سنگ سازان اضافه می‌شوند و مناطق غربی، شمال غربی و جنوبی ایران بیشتر مبتلا به این بیما
امروزه اکثر خانواده‌ها دارای رایانه هستند و به قول یکی از دوستان، کم مانده است که رایانه جزء جهیزیه خانواده‌ها نیز قرار گیرد. در این مجال می‌‌کوشیم تا با رویکردی تازه و واقع بینانه به بحث اینترنت در جامعه کنونی به ویژه در میان جوانان بپردازیم و بیش از پیش با آسیب‌های اجتماعی و پیامدهای منفی آن آشنا شویم بی گمان؛ اینترنت، ابزاری است که اگر از آن به طور صحیح استفاده شود، موجب تحول بسیار سریع در علوم و در نتیجه رشد و تعالی بشر در تمام زمینه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها